Nowa oferta produktów

Firma Chempur ma przyjemność zaprezentować Państwu nową, uzupełnioną ofertę swoich produktów, która obowiązywać będzie od 01.06.2013. Zawiera ona kilka zmian, m.in. podwyżkę cen niektórych odczynników wynikającą ze znacznego ruchu w górę cen surowców służących do ich produkcji. Na szczęście podwyżki cen dotyczą bardzo ograniczonej części naszej oferty.
Rekompensując podwyżki cen odczynników, pewna ich część została przez nas obniżona. Dla lepszej orientacji w ofercie występują 4 kolory czcionki:

  • czarny- odczynniki, których ceny pozostały na niezmienionym poziomie,
  • czerwony- podwyżki cen
  • niebieski- nowe produkty
  • zielony- obniżka ceny

Ponadto informujemy Państwa o zmianie pakowania wybranej grupy rozpuszczalników tj. zastosowaniu opakowań metalowych o pojemności 5l. Dotyczy to: ksylenu, toluenu, eteru naftowego 40/60 i 60/90, n-heksanu, heksanu frakcji z nafty i szerokiej frakcji heksanowej, izooktanu, benzyny ekstrakcyjnej. Rozpuszczalniki w tym rodzaju opakowań będą droższe o ok. 0,40zł/l
Wynika to ze znacznej różnicy cen opakowania z tworzywa i metalu, jednak taki sposób pakowania rozwiąże problem z ubytkami w/w substancji, pocenia się opakowań i schodzących etykiet.
Jednocześnie oferta zachowa opakowania 5l z tworzywa i na wyraźne życzenie naszych klientów rozpuszczalniki będą w nie pakowane, jednak firma Chempur nie będzie ponosiła odpowiedzialności za ewentualne ubytki odczynników będące skutkiem ich przechodzenia przez ścianki opakowania.
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na pojawienie się w ofercie kwasu azotowego 65% tech i 65% cz i czda pod nazwą Chempur bis. Jest to odczynnik o ograniczonej do minimum ilości parametrów fizyko-chemicznych wyspecyfikowanych na świadectwie jakości.
W ofercie umieściliśmy także nowy gatunek kwasu siarkowego czda przeznaczonego do przeprowadzania specyficznych badań analitycznych.
Mamy nadzieję, że nowa oferta w pełni zadowoli naszych dotychczasowych i nowych klientów.

Nasze nowe hasło, pod którym chcielibyśmy być rozpoznawalni to:
Chempur – jakość – szybkość – elastyczność
Załącznik
– Oferta 2013