Zmiana cen produktów 15.03.2019

    Piekary Śląskie 05.03.2019

Szanowni Klienci

Ubiegły rok, a w szczególności jego druga połowa charakteryzował się bardzo dynamicznym wzrostem cen dużej części surowców, które zużywamy do produkcji naszych odczynników.

Znacząco wzrastały ceny opakowań, a także rosły koszty pracy. Niestety pierwsze miesiące tego roku nie zahamowały tendencji wzrostowej cen surowców. W związku z powyższym Firma Chempur przedstawia Państwu kolejną listę naszych produktów, których ceny zmuszeni jesteśmy podnieść.

Są to między innymi:

– wodoru nadtlenek techniczny,

– HF,

– alkohol benzylowy,

– fuksyna zasadowa,

– kobaltu siarczan 7 hydrat,

– zieleń malachitowa,

– czerń eriochromowa T,

– potasu bromek,

– potasu bromek roztwory,

– czterochlorek węgla,

– tiomocznik,

– heksan frakcja,

– cykloheksanon,

– eter dietylowy,

– oranż metylowy,

– wykrywacze rurkowe,

– niklu węglan,

– sodu podchloryn 15%, 15% stabilizowany, 9,6%, 10%.

Jednocześnie Firma Chempur wprowadza podwyżkę na wybrane odczynniki o gramaturze do 250g i 250ml włącznie o maksymalną kwotę 4,50zł do bazy. Jest ona spowodowana rażąco niskimi cenami tych naważek w stosunku do nakładu pracy włożonej w przygotowanie w/w.

Trzecim elementem, który spotkacie Państwo w naszej nowej ofercie (cenniku) jest pojawienie się nowego rodzaju opakowań, a mianowicie atestowanego wiaderka UN z tworzywa. Dotyczy to naważek 5; 10; 12,5; 17,5; 20;25kg dla substancji niebezpiecznych sypkich. Odczynniki o gramaturze 5;10;12,5kg będą pakowane tylko w nowy typ opakowań, natomiast odczynniki o gramaturze 15;17,5;20;20kg będzie można nabyć w workach z certyfikatem UN lub w opakowaniach z tworzywa z certyfikatem UN. Chodzi tutaj dalej tylko o odczynniki z grupy „niebezpieczne”. Wprowadzenie tego typu opakowań związane jest także z podwyżką cen tych odczynników. Ceny odczynników w workach pozostają na niezmienionym poziomie. Wszystkie zmiany wchodzą w życie z dniem 15.03.2019 roku.